white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Γενικά Αποτελέσματα 7ου Λαϊκού Μονοπατιού Άλσους Νυμφαίας

Επέλεξε κατηγορία :
ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ BID ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
00:48:54 312 Σισμανιδης Δημητριος Ανεξάρτητος M50
00:51:17 356 ΚΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος M
00:51:17 351 THEODORAKIS GIANNIS JT COACHING M
00:53:32 508 Νικολαΐδης Κώστας Ανεξάρτητος M
00:53:44 352 Αναστασίου Ευάγγελος Ν.Ο. Ηγουμενίτσας M
00:53:56 349 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος M
00:54:21 375 ΦΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανεξάρτητος M
00:54:26 319 Κωστενιδης Κωνσταντίνος Ανεξάρτητος M
00:54:32 336 ΡΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ M50
00:54:40 385 ΤΣΕΠΕΣΙΔΙΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TSIAS COM DRAMA RUNNERS M50
00:54:55 384 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανεξάρτητος M
00:57:31 376 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21 ΤΘΤ M
00:58:44 327 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Ανεξάρτητος W
00:58:53 341 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΟΔΙΚΟΣ M
00:59:08 300 Σεβδυνίδης Άνθιμος Sciencetraining M
00:59:24 304 ΣΤΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M
00:59:43 347 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξάρτητος M
00:59:45 516 Μαυροματίδου Χριστίνα Ανεξάρτητος W
01:00:02 338 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
01:00:04 350 ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
01:00:05 354 ΒΑΒΔΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΡΙΞΙΣ W
01:00:10 502 ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Yako Team M
01:00:15 510 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ TRANSIT M
01:00:43 308 Κυρατζογλου Χαρης Ανεξάρτητος M
01:00:48 329 Γαντζίδου Χριστίνα OLYMPUS TRT W
01:00:50 317 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΑΚΙ M
01:01:06 364 Φίτσος Γεώργιος Ανεξάρτητος M
01:01:35 353 Τραϊτοράκης Μάρκος Ανεξάρτητος M
01:01:42 512 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος M
01:01:43 504 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Baliotis.Nature Trail M
01:01:49 301 Προκοπίου Γεώργιος ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΧΙΕΥΣ M
01:02:23 380 Τσορμπατζόγλου Εμμανουήλ 21ΤΘΤ M
01:02:45 348 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Ανεξάρτητος M
01:02:54 503 Ζευτερίδης Άκης Ανεξάρτητος M
01:04:15 313 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ M
01:05:00 311 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σπάρτακος Ροδόπης M50
01:05:11 334 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος M
01:05:13 310 ΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος M
01:07:11 506 Αντωνίου Πασχάλης ΠΑΣ Πρωταθλητών M
01:07:30 330 Φλεγγας Ιωαννης Λυκοι κεχαγιογλου M
01:07:33 340 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Lioncode Running Team M
01:07:39 517 Παπαθεοδώρου Σπύρος Ανεξάρτητος M
01:07:57 390 MATZAΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανεξάρτητος M
01:08:22 515 Μπάτζιος Ευάγγελος Ανεξάρτητος M
01:09:20 321 ΠΑΛΕΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Orestiada Running Team M
01:09:31 393 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ Ανεξάρτητος M
01:09:38 331 Κοκκινη Θεοδωρα Λυκοι κεχαγιογλου W
01:09:54 303 παπαδοπουλος Στεφανος LYKOI-ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
01:09:58 507 Ζιβότοβα Ξένια Ανεξάρτητος W
01:10:43 342 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Ανεξάρτητος M
01:11:03 367 Παπαδήμου Ευαγγελία Λύκοι Κεχαγιόγλου W
01:11:03 509 ΑΒΤΖΗΣ ΑΡΗΣ Ανεξάρτητος M
01:12:09 378 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M
01:12:12 514 Γαλανάκης Εμμανουήλ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ M50
01:12:25 391 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M
01:12:53 359 Δήμου Γεώργιος Running team Εθνικού Αλεξ/πολης M
01:13:20 309 Τεπελής Χρήστος Ανεξάρτητος M50
01:13:25 324 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ACTION CLUB M
01:14:20 305 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ M
01:14:36 371 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανεξάρτητος M
01:14:47 388 ΑΣΠΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος M
01:14:55 365 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ M
01:15:14 332 Κυρατσζογλου Εκτορας BTENNIS CLUB M
01:15:44 337 Δημούδη Αναστασία Ανεξάρτητος W
01:15:45 316 ΝΟΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΩ ΚΟΥΡΤΕΣΙ M
01:15:59 369 Δαγτζίδης Χριστοηλίας EΟΣ Κομοτηνής M
01:15:59 370 Λουκάς Κωνσταντίνος Ανεξάρτητος M
01:16:43 400 Αυγητίδης Ερρίκος Ανεξάρτητος M
01:16:57 333 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M50
01:17:04 377 Χατζησαββας Νικόλαος Action Running Team M
01:18:50 379 Λιάκος Ευάγγελος Ανεξάρτητος M
01:18:51 373 ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος M
01:18:53 401 Σγουρόπουλος Κυριάκος Ανεξάρτητος M
01:18:55 387 ΖΑΓΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ RunningTeam Εθνικου Αλεξανδρουπολη M
01:19:19 372 ΔΟΛΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος M
01:19:23 360 Μακριδου Ελένη Ανεξάρτητος W
01:19:31 362 Ζώτος Νικόλαος Ανεξάρτητος M
01:19:42 381 Καρακοπούλου Μαρία ΕΟΣ κομοτηνής W
01:20:43 374 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος M
01:21:12 344 KADİR NTİLEK Ανεξάρτητος W
01:22:10 399 Μικοϊάν Καρίνα Squat Cross Training Team W
01:22:15 345 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ Ανεξάρτητος M
01:23:07 382 ΚΙΖΙΛΑΓΑΤΣΛΗ ΜΠΟΥΡΑΚ Ανεξάρτητος M
01:23:32 397 Σεβαστουδης Σεβαστος Squat Cross Training Team M
01:24:45 501 Σερμπέζης Χρήστος M
01:24:47 302 Μουρτιδης Ευαγγελος Ανεξάρτητός M
01:24:56 357 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Ανεξάρτητος W
01:25:06 322 ΜΠΟΥΤΑΚΗ ΡΑΝΙΑ Orestiada Running Team W
01:25:18 394 Ioannidis Panagiotis Squat Cross Training Team M
01:25:52 325 ΜΠΡΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ανεξάρτητος M
01:26:03 395 Petrou Patritsia Squat Cross Training Team W
01:26:43 335 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M50
01:26:52 366 Θεοδωρίδης Αναστασιος Ανεξάρτητος M
01:26:55 368 Πανώτα Γεωργία ΟΠΑ W50
01:26:59 315 ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ScienceTraining.gr M
01:27:26 314 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΛΕΝΙΑ ScienceTraining.gr W
01:28:06 306 Ματζαριδης Χρίστος Ανεξάρτητος M
01:28:07 398 Καμπουρίδης Δημήτρης Squat Cross Training Team M
01:28:08 396 Xatzistavou Foteini Squat Cross Training Team W
01:29:08 339 ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος M50
Showing 1 to 100 of 111 Entries

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Φωτογραφίες

Santa run Komotini

Tελευταία Νέα

G Button3

Ημερολόγιο Άρθρων

« Μάρτιος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved