Γενικά Αποτελέσματα 7ου Ορεινού Ημιμαραθώνιου Οχυρού Νυμφαίας

Επέλεξε κατηγορία :
ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ BID ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
02:51:44 009 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ M
02:51:44 094 Σιδηρόπουλος Νίκος AllTerrainRunners M
02:53:45 079 Σταματόπουλος Παναγιωτης Θρακας ιππεας M
02:53:46 039 Ρότσας Ιωσηφ Ανεξάρτητος M
03:00:00 061 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
03:00:00 014 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ROUT 100MILES ADVENDURUN M50
03:03:48 086 Μπερετζίκης Δημήτρης DRIFT BIKES Komotini M
03:05:20 077 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
03:07:50 030 ΡΥΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου M
03:08:36 047 ΓΚΟΛΗΣ ΓΙΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
03:09:01 075 Χατζηνικολαου Παναγιωτης Dm training group M
03:09:40 006 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ DRASIBIKES.GR M
03:09:43 054 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π M
03:11:20 035 ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΛΟΥ M
03:12:50 033 Σιδηροπουλοσ Παναγιωτησ O.R.L M50
03:12:50 064 ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ xanthirunners M
03:14:33 005 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SPARTAKOS RODOPIS M50
03:16:17 107 ΧΑΤΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ NScoaching M
03:16:37 116 ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξάρτητος M50
03:21:12 074 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ M
03:22:07 038 ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ M
03:23:13 122 Παπαδόπουλος Ιωάννης Ανεξάρτητος M
03:24:30 070 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΕΦΑΑ RUNNERS M
03:24:30 080 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ADVENDURUN 100MILES M
03:24:30 063 Daskalopoulos athanasios Xanthi Runners M
03:24:58 068 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος M
03:25:12 076 Μιχαηλιδης Γεωργιος ΕΟΣ ΚΑΒΆΛΑΣ M
03:25:31 045 ΠΙΤΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M
03:25:40 069 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M
03:25:52 037 Sarisoy Emine Λύκοι Κεχαγιόγλου W
03:27:02 067 Χατζόπουλος Θωμάς M
03:27:10 019 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Ανεξάρτητος M50
03:27:15 109 Ραγιάς Γιάννης Ανεξάρτητος M
03:27:20 032 ΓΕΡΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ανεξάρτητος W
03:27:32 041 Αντωνίου Κωσταντίνος ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΦΛΟΓΑ M
03:28:00 117 Markidis Giorgos Ανεξάρτητος M
03:30:13 024 Δανιηλιδης Νικολαος Kourkourikis training group M
03:30:38 053 Στόκας Ευάγγελος Ανεξάρτητος M
03:30:56 110 Ορταξίδης Απόστολος Σπάρτακος Ροδόπης M
03:35:42 078 ΣΑΝΤΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος M
03:36:41 002 ΚΑΣΚΑΒΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ xanthirunners M
03:36:54 105 ΝΤΟΥΑΝΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Ανεξάρτητος M
03:37:28 108 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ M
03:37:52 081 ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος M
03:38:27 112 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ M
03:40:48 007 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
03:43:52 095 ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος M
03:44:12 118 Κυριακού Κώστας Ανεξάρτητος M
03:44:30 036 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ kasimis training - xanthi runners M
03:46:57 034 Γκοδοσιδης Ευθυμιος ΑΝΟΔΟΣ lift M
03:48:03 022 ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ ΗΛΙΑΣ DRIFT BIKES komotini M
03:48:27 060 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικος Ανεξάρτητος M
03:48:56 111 Βερικούκης Δημητριος KRAV MAGA - KARATE Alexpolis M
03:49:11 055 ΔΗΜΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ALONE M
03:49:15 119 Γκεβρέκης Στάθης Avangers running team M
03:49:16 031 Κυμπαρης Δημητρης Λυκοι κεχαγιογλου M
03:50:03 115 Μήτρου Κυριακή Ανεξάρτητος W
03:51:20 097 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
03:52:39 043 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος M
03:54:11 100 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ WinterRun Palia kavala M
03:54:18 056 PROUSALIS KONSTANTINOS Ανεξάρτητος M
03:57:56 101 PETER KUMMER DRAMA RUNNERS M
03:58:11 011 Ziloudis Christos orestiada Team M50
03:58:17 013 Σιαφάκα Άννα Ζευς Καβάλας W
03:58:51 096 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
04:00:25 099 ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου W
04:02:13 120 ΟΥΣΙΚΙΑΝ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
04:03:51 062 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος M
04:04:19 073 λιακουδης ιωαννης Ανεξάρτητος M
04:05:22 021 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ M50
04:05:57 106 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ CLAIN MAIN RUNNERS M
04:06:45 071 ΔΑΡΟΥΣΗΣ Κωνσταντίνος Ανεξάρτητος M
04:07:28 017 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ROUT M
04:07:34 046 ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΟΥΙΤΖΙ Ανεξάρτητος M
04:08:30 012 Κυριλλίδης Βασίλης ΕΟΣ Καβάλας M50
04:08:48 048 ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ M50
04:09:16 113 ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M50
04:09:28 049 ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ animal rights runners M
04:09:50 010 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ EVENOS M
04:09:51 050 Φώλιας Αστέριος Ανεξάρτητος M
04:09:52 072 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M
04:18:38 028 ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Orestiada Running Team M50
04:18:38 027 ΜΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M50
04:18:38 029 ΔΟΣΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ Orestiada Running Team M
04:19:30 102 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Ανεξάρτητος M
04:19:30 058 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M50
04:23:31 059 ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος M
04:25:50 084 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ WINTERUN PALIA KAVALA M
04:25:50 085 AIBAΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανεξάρτητος M
04:26:00 025 Γκορογιας Κωνσταντινος Kourkourikis training group M
04:29:07 114 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος M
04:31:30 104 Παπαδόπουλος Μιχάλης Running with the goats M50
04:31:30 103 Μισύρης Δημήτριος Running with the goats M
04:33:07 091 ΖΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MAKΑΚΛΑΡ M
04:33:07 093 ΣΕΧΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ MAKΑΚΛΑΡ M
04:33:24 020 ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M
04:34:09 066 Κύρου Αθανάσιος Ανεξάρτητος M
04:34:16 90 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ CITADEL RUNNING TEAM M
04:36:32 040 ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Running team Ethnikos Alexandroupolis M50
04:37:29 044 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ M50
Showing 1 to 100 of 114 Entries

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Φωτογραφίες

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Ημερολόγιο Άρθρων

« Νοέμβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved