Γενικά Αποτελέσματα 8ου Ορεινού Αγώνα Οχυρού Νυμφαίας

Επέλεξε κατηγορία :
ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ BID ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
02:55:18 65 Πλακετάς Κοσμάς Kasimis training M
03:10:19 115 ΓΙΑΝΝΑΚΆΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ Λύκοι Κεχαγιόγλου M
03:11:28 101 Σιδηρόπουλος Νικόλαος AllTerrainRunners M
03:14:18 80 Σιωπίδης Κων/νος Σπάρτακος Κομοτηνής M
03:19:27 20 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ XANTHI RUNNERS M
03:21:05 127 Καλούδης Ιωάννης ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
03:24:03 130 Μητρούλας Δημήτρης Λύκοι Κεχαγιόγλου M
03:25:18 135 Αντωνιάδης Αντώνης Ανεξάρτητος M
03:25:27 84 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
03:27:44 153 Σιδερας Χρηστος Ανεξάρτητος M
03:32:02 86 Goles Panos Ανεξάρτητος M
03:39:03 145 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε Ο ΣΚΑΒΑΛΑΣ M50
03:40:37 67 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ROUT 100 MILES ADVENDURUN M50
03:42:32 60 Δημητριάδης Δημήτρης Ανεξάρτητος M
03:44:35 119 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KASIMIS TRAINING M
03:45:01 48 ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
03:45:20 73 Σισμανιδης Δημητριος Νικολαιδης TEAM M50
03:47:50 26 ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξάρτητος M
03:47:50 161 Μπαρμαγιάννης Γιώργος Ανεξάρτητος M
03:49:08 018 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π M
03:49:28 4 Παπαχρηστου Παρασχος (Παρης) Λυκοι Κεχαγιογλου M
03:50:22 70 ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ holisteRUN M
03:50:25 160 Δημητριαδης Εμμανουηλ Clain main runners M
03:51:55 33 Χατζηνικολαου Παναγιώτης Dm training group M
03:52:17 147 Δασκαλόπουλος Αθανάσιος Xanthi Runners M
03:53:30 019 Συμεωνίδης Παναγιώτης Ανεξάρτητος M
03:53:30 106 Κεφαλας Χρηστος Ανεξάρτητος M50
03:55:55 3 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανεξάρτητος M
03:56:29 92 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sougiol team M
03:59:35 96 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ M50
04:01:23 134 Κραστούδης Θεόδωρος Ανεξάρτητος M
04:01:23 142 Κουτρούπης Βασίλης Ανεξάρτητος M
04:02:23 68 Γενιτζές Παντελής ROUT 100 MILES ADVENDURUN M50
04:03:20 37 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ M
04:07:50 32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M
04:08:59 90 Τοροσιάν Ιωάννης IronTeam M
04:08:59 131 Δημητριάδης Γρηγόρης IRON TEAM M
04:10:32 47 Καραμπέρας Νικόλαος Ανεξάρτητος M
04:10:36 88 Μαρκόπουλος Νίκος Ανεξάρτητος M
04:11:00 61 ΚΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΚΟΙ κεχαγιογλου M
04:11:43 14 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21 ΤΘΤ M
04:13:36 128 Πίτατζης Γεώργιος Λύκοι Κεχαγιόγλου M
04:13:36 78 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
04:15:06 54 ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ clain main runners M
04:16:02 93 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΣΕΡΡΩΝ M
04:17:12 42 ΣΑΝΤΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξάρτητος M
04:18:28 13 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Ανεξάρτητος M50
04:18:58 77 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ Y.O.L.O M
04:20:46 58 ΛΑΣΚΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ Ανεξάρτητος M50
04:22:27 137 Μπερετζίκης Δημήτριος Ανεξάρτητος M
04:22:27 140 Ζήσης Βαγγέλης Ανεξάρτητος M50
04:23:10 87 Βαφειάδης Κωνσταντίνος Ανεξάρτητος M
04:23:31 117 Αβραμιδης Γεωργιος Σύλλογος ΜαραθωνοδρόμΩΝ Σε M
04:27:40 89 Τραϊτοράκης Μάρκος Σταλινγκραντ M
04:27:53 51 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ILIOPOULOS RUNNING TEAM M
04:28:39 116 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ M
04:29:18 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος M
04:29:18 21 Γκοδοσιδης Ευθυμιος Ανεξάρτητος M
04:29:18 159 Μπακιρτζής Ευάγγελος Ανεξάρτητος M
04:31:09 91 γκεβρεκης ευσταθιος avangers running team M
04:31:09 81 Ραγιάς Ιωάννης Ανεξάρτητος M
04:33:59 158 Ευστρατίου Χρήστος Ανεξάρτητος M
04:33:59 49 ΜΗΤΣΙΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Λυκοι Κεχαγιογλου M
04:33:59 148 Κουλέτζας Γιώργος Ανεξάρτητος M
04:33:59 157 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΟΣ ΞΑΝΘΗΣ M
04:34:15 57 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ EVENOS M
04:36:15 85 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ M50
04:36:56 64 ΑΒΤΖΗΣ ΑΡΗΣ SCIENCETRAINING.GR M
04:38:24 44 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ W
04:38:24 43 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ M
04:40:31 152 Μηλίνας Γεώργιος BEERUNNERS M
04:40:31 141 Μαρινόπουλος Γιώργος Ανεξάρτητος M
04:40:31 141 Μαρινόπουλος Γιώργος papra team M
04:40:31 72 MARKIDIS giorgos Ανεξάρτητος M
04:41:37 2 ΒΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
04:42:40 149 Χαλήλ Σελτσούκ Ανεξάρτητος M
04:42:55 144 Θεοχαρίδου Νατάσσα Ανεξάρτητος W
04:43:33 126 ΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανεξάρτητος M
04:43:49 46 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Ranning team Ethnikos Alexandroupolis W
04:44:45 34 Τσορμπατζόγλου Εμμανουήλ Ανεξάρτητος M
04:45:06 82 Βερικούκης Δημήτριος LYKOI KECHAGIOGLOU / KRAV MAGA ALEXPOLIS M
04:45:21 102 Γαβράς Γιώργος ανεξάρτητος M
04:45:57 27 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος M
04:46:21 83 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Χ.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ M50
04:46:45 118 ΛΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ KASIMIS TRAINING W
04:47:00 111 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Beerunners M50
04:47:17 8 Γαντζίδης Παναγιώτης Νικολαίδης TEAM M50
04:47:24 38 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M
04:47:28 146 Παγκόπουλος Ηλάις Ανεξάρτητος M
04:49:20 36 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ M50
04:49:20 151 Ιωαννίδης Γιώργος Ανεξάρτητος M
04:53:47 97 Φυλλαρίδης Χρήστος Λύκοι Κεχαγιόγλου M
04:54:00 12 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ROUT M50
04:55:16 55 ΚΟΥΣΑΝΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος M50
04:55:59 129 ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ Ανεξάρτητος M
04:57:10 59 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΦΛΟΓΑ M
04:57:10 139 Κουσουκιάν Γιώργος Ανεξάρτητος M
04:57:10 79 ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
04:59:29 9 Γιασαρης Νικος M
04:59:29 10 BOUNTZOUKLIS ATHANASIOS Ανεξάρτητος M
04:59:29 56 PAMOUKIS NIKOLAOS ironteam M50
05:00:10 15 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Ανεξάρτητος M
05:01:33 16 ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ ΗΛΙΑΣ sport fitness gym M
05:02:31 107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ M50
05:03:33 150 Μεμέτ Αλπάι Ανεξάρτητος M
05:05:03 100 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ M
05:05:03 99 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ W
05:05:30 154 Ντουμπαράτζης Αθανάσιος Ανεξάρτητος M
05:06:16 35 ΓΑΝΤΖΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ Clain Main Runners M
05:07:10 17 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ Αθανάσιος Mia Anasa M50
05:07:10 45 Ζαφειριάδης Χαράλαμπος amazing runners M
05:07:30 75 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
05:15:15 40 ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΗΣ Clain Main Runners M
05:15:15 110 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ clain main Xanthi runners M50
05:15:15 31 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ XANTHI RUNNERS / CLAIN MAIN RUNNERS M50
05:15:15 50 ΤΣΑΓΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ XANTHI RUNNERS MY CLUBCLAIN MAIN M50
05:20:20 39 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ M
05:21:55 104 Κωνσταντινίδης Ιωάννης Σ.Χ.Ο. Καβάλας M50
05:23:43 28 Παπαδοπουλος Μιχαλης BeeRunners M50
05:23:43 29 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ beerunners M
05:23:43 94 Μισυρης Δημήτρης Beer Runners Komotini M
05:24:33 138 Ιμπράμ Τζεβδέτ Κομοτηνή M
05:24:36 52 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος M
05:25:45 109 Χατζηκυρικου ΙΟΡΔΑΝΗΣ Ανεξάρτητος M
05:26:17 41 ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΣ Running team Εθνικου Αλεξπολης M50
05:29:10 108 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ BEERUNNERS M
05:29:10 66 μυλωνας ευαγγελος Ανεξάρτητος M
05:32:42 62 Νικολόπουλος Αντώνης Xanthi runners M
05:32:42 63 Καραμπατζακης Γεώργιος Xanthi runners M
05:38:06 53 ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ M
05:38:25 30 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΚ M
05:42:00 98 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Kerkini Lake Runners ΑΟ ΗΡΑΚΛ M50
05:42:02 24 ΜΑΡΕΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ανεξάρτητος M
05:42:10 74 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ W
05:48:40 143 Ντόσκας Φίλιππος Ανεξάρτητος M50
05:56:19 114 Ματζάρης Ελευθέριος Ανεξάρτητος M
05:57:44 6 Κυριλλίδης Βασίλης ΕΟΣ Καβάλας M50
05:57:44 007 Παπαιωάννου Άννα Μαρία ΕΟΣ Καβάλας W50
05:58:30 155 Τσεκμές Μάριος Ανεξάρτητος M
05:58:30 156 Σαριανίδης Κοσμάς Ανεξάρτητος M
06:05:09 105 Κωνσταντίνου Γρηγόρης Ανεξάρτητος M
06:07:54 125 Ζώτος Νικόλαος Ανεξάρτητος M
06:07:54 103 Κιτσος Αθανασιος Ανεξάρτητος M
06:14:16 5 Σερμπέζης Χρήστος Λύκοι Κεχαγιόγλου M
06:15:00 11 Manousaridis Stavros Ανεξάρτητος M
06:17:50 136 Παπαδάκης Ευάγγελος Ανεξάρτητος M
06:25:37 69 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ROUT 100 MILES ADVENDURUN W
Showing 1 to 147 of 147 Entries

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Ημερολόγιο Άρθρων

« Νοέμβριος 2015 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved