white_important.png

9ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Γενικά Αποτελέσματα 9ου Λαϊκού Μονοπατιού Άλσους Νυμφαίας

Επέλεξε κατηγορία :
ΓΕΝΙΚΗ KΑΤΑΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ BID ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 00:41:15 34 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ M
2 00:41:16 58 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ AllTerrainRunners M
3 00:41:31 32 Σισμανιδης Δημητριος M50
4 00:41:49 78 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ The Bunnies Runners M
5 00:42:12 124 Ορταξιδης Απόστολος M
6 00:43:45 84 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ILIOPOULOS TRAINING M
7 00:44:18 37 ΡΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M
8 00:44:29 104 KARAMPELIAS CHRISTOS M
9 00:44:36 87 Αντωνιου Κωσταντινος Σπάρτακο ~ Φλογα M
10 00:45:49 83 ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ILIOPOULOS TRAINING M
11 00:46:09 132 Μωραΐτης Δημήτριος M
12 00:46:26 39 Δασκαλόπουλος Στέφανος dast M
13 00:46:26 139 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ XANTHI RUNNERS- INVERSE TEAM M
14 00:46:29 41 γκεβρεκης ευσταθιος sciencetrainning.gr M
15 00:46:36 77 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ The Bunnies Runners M
16 00:46:50 86 Καμπαγεωργιου Παρης Beer Runners M
17 00:46:53 27 Μπαγκατζουνης Εμμανουήλ Εν σώματι M
18 00:47:16 82 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BEER RUNNERS KOMOTHNH M
20 00:47:31 97 Δημητριάδης Δημήτρης M
19 00:47:31 98 Γεράρδη Νικολέτα W
21 00:48:45 74 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M
22 00:49:00 10 ΚΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M
23 00:49:00 110 Γιασαρης Νίκος M
24 00:49:23 46 ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ ΗΛΙΑΣ SPORT FITNESS GYM M
25 00:50:29 63 ΖΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΠΥΓΜΑΧΙΑ M
26 00:50:39 61 ΖΑΡΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑ M
27 00:50:47 50 Προκοπίου Γεώργιος M
28 00:51:02 80 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M
29 00:51:08 133 Χαληλ Σελτσουκ M
30 00:51:16 49 moystapasalidis kostas TRANSIT M
31 00:51:44 64 Δημητριάδης Εμμανουήλ M
32 00:52:10 90 Βλάχος Αθανάσιος M50
33 00:52:11 54 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Nikolaidis Team M50
34 00:52:28 123 Σαρισου Δημητριάδη Εμινέ W
35 00:52:40 144 Ιωαννίδης Γεώργιος M
36 00:52:46 12 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ beerunners komotini M
38 00:53:00 142 ΚΑΨΑΛΑΣ ΜΑΡΓΑΡΊΤΗΣ Beer runners M
37 00:53:00 35 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ δημοκρίτειο batmiton M
39 00:53:24 56 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ W
40 00:53:36 20 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ M
41 00:54:08 125 Τετος Δημήτριος M
42 00:55:00 53 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ BEERUNNERS M
43 00:55:00 89 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ M50
44 00:55:04 17 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΌ ΕΠΑΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
45 00:55:22 51 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Χρήστος Beach Tennis Club M
46 00:55:22 128 Μαρκόπουλος Παναγιώτης M
47 00:56:10 31 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M
48 00:56:17 145 Παρασκευουδης Χρήστος M
49 00:56:18 60 CHRISTOPOULOS ANESTIS M
50 00:56:19 28 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ορεστιαδα M
51 00:56:20 75 ΓΕΩΡΓΆΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ILIOPOULOS TRAINING M
52 00:56:24 14 Λούστης Δημήτρης Beer Runners M
54 00:56:55 36 louloudopoulos giorgos M
53 00:56:55 69 Λιανουριδης Δήμος M
55 00:57:10 52 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ beer runner M
56 00:57:36 105 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
57 00:58:22 85 Δαγτζιδης Χριστοηλιας ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
58 00:58:27 76 ΣΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΠΕΡΚ M
59 00:58:38 29 Τζανίδης Αλέξανδρος BEER RUNNERS KOMOTINI M
60 00:59:00 100 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M50
61 00:59:32 134 Μεμετ Αλπαυ M
62 01:00:07 99 Θεοχαριδης Αθανασιος M
63 01:00:16 79 ΔΟΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ The Bunnies Runners M
64 01:00:44 131 Οσεπασβιλι Γιώργος M
65 01:00:56 21 ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Xanthi Runners M
66 01:00:59 9 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ AΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ-XANTHI RUNNERS W
68 01:01:00 38 Τσορμπατζόγλου Εμμανουήλ M
67 01:01:00 121 Καρακοπουλου Μαρια W
69 01:01:01 146 Παρλαπανη Κωνσταντία W50
70 01:01:02 25 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M
71 01:01:04 81 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ The Bunnies Runners M
72 01:01:32 102 ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M
73 01:02:30 8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M
74 01:02:35 101 Αμανετιδης Θεοχαρης M
75 01:02:40 91 ΣΙΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
77 01:02:43 126 Τσολακης Δημήτριος M
78 01:02:43 127 Τσολακης Βασίλης M
79 01:03:19 130 Σαββακης Θεόδωρος M50
80 01:03:19 135 Κουτρας Χρήστος M50
82 01:05:30 73 ΓΚΑΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M50
81 01:05:31 66 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TRAIL RUNNER M
84 01:06:44 140 Χατζηγεωργίου Κώστας M
83 01:06:49 48 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M50
88 01:07:07 5 ΠΑΡΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M
85 01:07:07 7 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M
87 01:07:07 95 ΜΗΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ W
86 01:07:07 88 ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M
89 01:07:30 42 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ BEER RUNNERS W
90 01:07:31 141 Μιχαλουδη Νονα W
91 01:07:40 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ M
92 01:07:40 4 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ W
93 01:08:00 138 Βαγιανου Έλσα W
94 01:08:28 107 ΜΠΑΛΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W
97 01:08:40 13 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M
98 01:08:40 18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ BEERunners Komotini M50
96 01:08:40 19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕ.ΡΟ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
91 01:08:40 147 Ζλατανη Χαρά W
99 01:09:01 96 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M
100 01:09:21 30 Μπιλλιος Δημος Βετερανοι αλεξανδρουπολης M50
101 01:10:24 129 Γκορης Ιωάννης M
Showing 1 to 100 of 121 Entries

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι

Ημερολόγιο Άρθρων

« Δεκέμβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved