white_important.png

9ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Γενικά Αποτελέσματα 9ου Λαϊκού Μονοπατιού Άλσους Νυμφαίας

Επέλεξε κατηγορία :
ΓΕΝΙΚΗ KΑΤΑΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ BID ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
117 01:17:48 1 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ORESTIADA M
56 00:57:36 105 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
118 01:18:26 2 Μουρτιδης Ευαγγελος M
91 01:07:40 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ M
88 01:07:07 5 ΠΑΡΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M
85 01:07:07 7 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M
73 01:02:30 8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M
22 00:49:00 10 ΚΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M
36 00:52:46 12 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ beerunners komotini M
97 01:08:40 13 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M
6 00:43:45 84 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ILIOPOULOS TRAINING M
52 00:56:24 14 Λούστης Δημήτρης Beer Runners M
121 01:20:00 15 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒEERRUNNERS KOMOTINI M
49 00:56:18 60 CHRISTOPOULOS ANESTIS M
109 01:13:34 16 ΓΙΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BEER RUNNERS M
44 00:55:04 17 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΌ ΕΠΑΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
96 01:08:40 19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕ.ΡΟ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
42 00:55:00 53 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ BEERUNNERS M
10 00:45:49 83 ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ILIOPOULOS TRAINING M
40 00:53:36 20 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ M
65 01:00:56 21 ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Xanthi Runners M
106 01:12:40 23 ΝΤΩΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
107 01:12:40 24 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M
70 01:01:02 25 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M
72 01:01:32 102 ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M
55 00:57:10 52 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ beer runner M
17 00:46:53 27 Μπαγκατζουνης Εμμανουήλ Εν σώματι M
50 00:56:19 28 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ορεστιαδα M
38 00:53:00 142 ΚΑΨΑΛΑΣ ΜΑΡΓΑΡΊΤΗΣ Beer runners M
59 00:58:38 29 Τζανίδης Αλέξανδρος BEER RUNNERS KOMOTINI M
47 00:56:10 31 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M
30 00:51:16 49 moystapasalidis kostas TRANSIT M
58 00:58:27 76 ΣΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΠΕΡΚ M
57 00:58:22 85 Δαγτζιδης Χριστοηλιας ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
18 00:47:16 82 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BEER RUNNERS KOMOTHNH M
120 01:18:46 94 Βουτσάς Λάμπρος - M
9 00:44:36 87 Αντωνιου Κωσταντινος Σπάρτακο ~ Φλογα M
26 00:50:39 61 ΖΑΡΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑ M
1 00:41:15 34 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ M
37 00:53:00 35 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ δημοκρίτειο batmiton M
54 00:56:55 36 louloudopoulos giorgos M
7 00:44:18 37 ΡΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M
16 00:46:50 86 Καμπαγεωργιου Παρης Beer Runners M
24 00:49:23 46 ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ ΗΛΙΑΣ SPORT FITNESS GYM M
25 00:50:29 63 ΖΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΠΥΓΜΑΧΙΑ M
68 01:01:00 38 Τσορμπατζόγλου Εμμανουήλ M
12 00:46:26 39 Δασκαλόπουλος Στέφανος dast M
27 00:50:47 50 Προκοπίου Γεώργιος M
21 00:48:45 74 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M
114 01:15:44 72 Καραγιάννης Ηλίας M
14 00:46:29 41 γκεβρεκης ευσταθιος sciencetrainning.gr M
23 00:49:00 110 Γιασαρης Νίκος M
51 00:56:20 75 ΓΕΩΡΓΆΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ILIOPOULOS TRAINING M
119 01:18:46 122 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M
45 00:55:22 51 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Χρήστος Beach Tennis Club M
111 01:13:40 43 Γρηγορίου Ιωάννης M
112 01:13:42 44 Ζλατίνης Γιώργος M
53 00:56:55 69 Λιανουριδης Δήμος M
2 00:41:16 58 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ AllTerrainRunners M
116 01:15:51 150 Ντηλέκ Καδήρ Ανεξάρτητος M
81 01:05:31 66 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TRAIL RUNNER M
13 00:46:26 139 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ XANTHI RUNNERS- INVERSE TEAM M
71 01:01:04 81 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ The Bunnies Runners M
15 00:46:36 77 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ The Bunnies Runners M
4 00:41:49 78 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ The Bunnies Runners M
63 01:00:16 79 ΔΟΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ The Bunnies Runners M
31 00:51:44 64 Δημητριάδης Εμμανουήλ M
8 00:44:29 104 KARAMPELIAS CHRISTOS M
75 01:02:40 91 ΣΙΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
86 01:07:07 88 ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M
20 00:47:31 97 Δημητριάδης Δημήτρης M
28 00:51:02 80 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M
62 01:00:07 99 Θεοχαριδης Αθανασιος M
99 01:09:01 96 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M
74 01:02:35 101 Αμανετιδης Θεοχαρης M
61 00:59:32 134 Μεμετ Αλπαυ M
5 00:42:12 124 Ορταξιδης Απόστολος M
41 00:54:08 125 Τετος Δημήτριος M
77 01:02:43 126 Τσολακης Δημήτριος M
78 01:02:43 127 Τσολακης Βασίλης M
46 00:55:22 128 Μαρκόπουλος Παναγιώτης M
101 01:10:24 129 Γκορης Ιωάννης M
64 01:00:44 131 Οσεπασβιλι Γιώργος M
11 00:46:09 132 Μωραΐτης Δημήτριος M
29 00:51:08 133 Χαληλ Σελτσουκ M
84 01:06:44 140 Χατζηγεωργίου Κώστας M
35 00:52:40 144 Ιωαννίδης Γεώργιος M
48 00:56:17 145 Παρασκευουδης Χρήστος M
115 01:15:51 149 Γρηγορουδης Ευάγγελος M
98 01:08:40 18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ BEERunners Komotini M50
83 01:06:49 48 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M50
100 01:09:21 30 Μπιλλιος Δημος Βετερανοι αλεξανδρουπολης M50
3 00:41:31 32 Σισμανιδης Δημητριος M50
60 00:59:00 100 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M50
33 00:52:11 54 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Nikolaidis Team M50
82 01:05:30 73 ΓΚΑΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M50
32 00:52:10 90 Βλάχος Αθανάσιος M50
43 00:55:00 89 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ M50
79 01:03:19 130 Σαββακης Θεόδωρος M50
80 01:03:19 135 Κουτρας Χρήστος M50
Showing 1 to 100 of 121 Entries

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι

Ημερολόγιο Άρθρων

« Ιανουάριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved