ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ 8oυ ΟΡΕΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ ΟΧΥΡΟΥ ΝΥΜΦΑΙΑΣ

No ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ KATHΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΟΛΗ
51 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M ILIOPOULOS RUNNING TEAM AUTOPARK MELKONIAN ΚΟΜΟΤΗΝΗ
59 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΦΛΟΓΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
144 Θεοχαρίδου Νατάσσα W Ανεξάρτητος Κομοτηνή
143 Ντόσκας Φίλιππος M50 Ανεξάρτητος Ξάνθη
67 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M50 ROUT 100 MILES ADVENDURUN ΞΑΝΘΗ
68 Γενιτζές Παντελής M50 ROUT 100 MILES ADVENDURUN ΞΑΝΘΗ
69 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ W ROUT 100 MILES ADVENDURUN ΞΑΝΘΗ
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Ανεξάρτητος ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
8 Γαντζίδης Παναγιώτης M50 Νικολαίδης TEAM Κομοτηνή
77 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ M Y.O.L.O Ανεξάρτητος Διδυμότειχο
152 Μηλίνας Γεώργιος M BEERUNNERS Κομοτηνη
36 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M50 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
147 Δασκαλόπουλος Αθανάσιος M Xanthi Runners I i Ξανθη
62 Νικολόπουλος Αντώνης M Xanthi runners Ξάνθη
28 Παπαδοπουλος Μιχαλης M50 BeeRunners Κομοτηνή
63 Καραμπατζακης Γεώργιος M Xanthi runners Ξάνθη
40 ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΗΣ M Clain Main Runners Craft-Salomon ΞΑΝΘΗ
17 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ Αθανάσιος M50 Mia Anasa Κομοτηνη
128 Πίτατζης Γεώργιος M Λύκοι Κεχαγιόγλου Κομοτηνή
48 ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ M ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
2 ΒΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΤΥΧΕΡΩ
78 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
125 Ζώτος Νικόλαος M Ανεξάρτητος Ξάνθη
103 Κιτσος Αθανασιος M Ανεξάρτητος Ξανθη
109 Χατζηκυρικου ΙΟΡΔΑΝΗΣ M Ανεξάρτητος Κομοτηνή
60 Δημητριάδης Δημήτρης M Ανεξάρτητος ΚΟΜΟΤΗΝΗ
21 Γκοδοσιδης Ευθυμιος M Ανεξάρτητος Ξάνθη
153 Σιδερας Χρηστος M Ανεξάρτητος Κομοτηνη
4 Παπαχρηστου Παρασχος (Παρης) M Λυκοι Κεχαγιογλου Αλεξανδρούπολη
42 ΣΑΝΤΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M Ανεξάρτητος Κομοτηνη
41 ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΣ M50 Running team Εθνικου Αλεξπολης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ/ΜΑΙΣΤΡΟΣ
145 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M50 Ε Ο ΣΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
134 Κραστούδης Θεόδωρος M Ανεξάρτητος Κομοτηνή
9 Γιασαρης Νικος M Κοματηνη
135 Αντωνιάδης Αντώνης M Ανεξάρτητος Κομοτηνή
158 Ευστρατίου Χρήστος M Ανεξάρτητος Ξάνθη
5 Σερμπέζης Χρήστος M Λύκοι Κεχαγιόγλου Κομοτηνή
3 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Ανεξάρτητος ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
49 ΜΗΤΣΙΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Λυκοι Κεχαγιογλου ΞΑΝΘΗ
15 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M Ανεξάρτητος ΚΟΜΟΤΗΝΗ
019 Συμεωνίδης Παναγιώτης M Ανεξάρτητος Σερρες
23 ΠΙΤΑΚΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΆΠΕΣ
146 Παγκόπουλος Ηλάις M Ανεξάρτητος Ξάνθη
142 Κουτρούπης Βασίλης M Ανεξάρτητος KOMOTINI
16 ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ ΗΛΙΑΣ M sport fitness gym ΚΟΜΟΤΗΝΗ
018 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π ΣΕΡΡΕΣ
148 Κουλέτζας Γιώργος M Ανεξάρτητος Ξάνθη
70 ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M holisteRUN holisteRUN
29 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M beerunners ΚΟΜΟΤΗΝΗ
6 Κυριλλίδης Βασίλης M50 ΕΟΣ Καβάλας ΚΑΒΑΛΑ
Showing 1 to 50 of 160 Entries

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Ημερολόγιο Άρθρων

« Μάιος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved