white_important.png

9ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Δευτέρα, 18 Νοέμβριος 2013 12:11

 

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ 4ο ΛΑΪΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΑΛΣΟΥΣ ΝΥΜΦΑΙΑΣ

 

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΚΑΤ ΟΜΑΔΑ - ΧΟΡΗΓΟΣ
1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
3 ΑΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΒΑΛΑ W ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
6 ΑΡΧΟΝΤΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
7 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
9 ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M DRIFT RUNNING TEAM
10 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M DRIFT RUNNING TEAM
12 ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 ΔΗΜΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
14 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
15 ΔΡΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16 ΕΜΙΡΖΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W Τα Τρεχαντήρια
17 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΞΑΝΘΗ W XANTHI RUNNERS
18 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΣΔΥΘ
19 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
21 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΦΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23 ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M Τα Τρεχαντήρια
24 ΚΑΜΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΑΠΕΣ M ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ RUNNING TEAM
29 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
30 ΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
32 ΚΟΥΣΑΝΔΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΠΑΤΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
34 ΚΟΥΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
35 ΚΩΝΣΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 ΛΕΟΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
39 ΛΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40 ΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΠΟΛΗ M RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
42 ΜΗΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 ΜΠΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
45 ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΡΑΜΑ W ALEKS
46 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ ΘΑΣΟΣ W Ypsarion Trail Runners
47 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΠΟΠΗ ΞΑΝΘΗ W XANTHI RUNNERS
48 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
51 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ
52 ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΠΕΣ M ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ RUNNING TEAM
56 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΗ W xanthi runners
59 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΡΑΜΑ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
60 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
61 ΠΑΧΟΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
62 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΑΓΑΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 ΣΙΣΜΑΝΙΔHΣ ΔHΜHΤΡΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 ΣΜΑΡΑΓΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 ΣΤΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ M ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
68 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69 ΣΦΥΡΗΣ ΑΔΩΝΙΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ W ΣΔΥΘ
71 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72 ΤΙΤΑΡΕΛΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
73 ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74 ΤΣΙΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
75 ΤΣΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 ΦΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78 ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΞΑΝΘΗ W RoDopi AdvEnduRuN
79 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΩΛΙΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
80 ΦΩΤΙΟΥ ΖΩΗ ΞΑΝΘΗ W XANTHI RUNNERS
81 ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M Τρεχαντήρια
82 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M50 RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
83 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΣΚΑΝ ΙΑΣΜΟΣ M ΑΠΣ Τελμησσός Νέας Μάκρης
85 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
86          
87          
88          
89          
90          

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι

Ημερολόγιο Άρθρων

« Απρίλιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved