white_important.png

9ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

ΣΤΑΘΗΣ ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ

ΣΤΑΘΗΣ ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία ο 2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας. Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε κάτω από πολύ καλές καιρικές συνθήκες που ευνόησαν την ομαλή διεξαγωγή του. Στη γραμμή εκκίνησης στάθηκαν 179 αθλητές και από αυτούς τερμάτισαν οι 173.

Πρώτος νικητής της γενικής κατάταξης αναδείχθηκε ο αθλητής Γκούνκο Αλέξης από το Λιτόχωρο, ενώ δεύτερος ο Καβαλιώτης αθλητής Σιδερίδης Νικόλαος. Στην τρίτη θέση τερμάτισαν μαζί οι Θεσσαλονικείς Θεοδώρου Ζαχαρίας και Βενετικίδης Δημήτρης. Ο Βενετικίδης κέρδισε την πρώτη θέση και στην κατηγορία 50 ετών και άνω, με δεύτερο τον Καμαριωτίδη Αναστάσιο επίσης από τη Θεσσαλονίκη και τρίτο τον Γίγα Σωτήρη από την Καβάλα. Στις γυναίκες πρώτη αναδείχθηκε η Μαλιμπόρσκα Ιρένα από τη Θεσσαλονίκη και ακολούθησαν στη 2η και 3η θέση αντίστοιχα οι  Αρσένη Κυριακή από την Καβάλα και η Χαραλαμπίδου Κυριακή από την Ξάνθη. Ο Πρώτος Κομοτηναίος αθλητής ήταν ο Σιωπίδης Κωνσταντίνος που τερμάτισε στην 9η θέση της γενικής κατάταξης με χρόνο 2:43:18. Ακολουθούν οι χρόνοι από τις 3 κατηγορίες:

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ:

1ος      Γκούνκο Αλέξης                   2:18:14

2ος      Σιδερίδης Νίκος                    2:22:143ος      Θεοδώρου Ζαχαρίας             2:32:23            Βενετικίδης Δημήτρης          2:32:23

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ:1ος      Βενετικίδης Δημήτρης         2:32:232ος      Καμαριωτίδης Τάσος           3:00:323ος      Γίγας Σωτήρης                     3:06:29ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:1η       Μαλιμπόρσκα - Κυριακού Ιρένα         2:57:572η       Αρσένη Κυριακή                                 3:08:103η       Χαραλαμπίδου Κυριακή                     3:15:22

 

Τις επόμενες ημέρες θα δημοσιευτούν τα αναλυτικά αποτελέσματα του αγώνα και φωτογραφίες από τη διαδρομή, τις οποίες θα μπορείτε να κατεβάσετε από τη σελίδα.

 

Ευχαριστούμε θερμά όλους τους αθλητές που τίμησαν με τη συμμετοχή τους τον αγώνα μας. Ελπίζουμε να έζησαν μια ευχάριστη αγωνιστική εμπειρία και να μας επισκεφτούν και πάλι το 2012. Ευχόμαστε σε όλους καλή επιστροφή, ειδικότερα σε όσους έχουν μακρινό ταξίδι επιστροφής.

 

Φωτογραφίες από τον 4ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας μπορείτε να δείτε και να κατεβάσετε από εδώ:https://skydrive.live.com/redir?resid=14731C626382E845%213018&authkey=%21ALVtfLbXRnxeqfE&ithint=folder%2C

Φωτογραφίες από τον 4ο Ορεινό ημιμαραθώνιο Οχυρού Νυμφαίας μπορείτε να δείτε και να κατεβάσετε από εδώ:https://skydrive.live.com/redir?resid=14731C626382E845%213012&authkey=%21AAwV17ZV0s8THGw&ithint=folder%2C

 

Δίπλωμα συμμετοχής στο 4ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Δίπλωμα συμμετοχής στον 4ο Ορεινό Ημιμαραθώνιο Οχυρού Νυμφαίας

 

 Αποτελέσματα στο 4ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

 

Την Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2013, διεξήχθη ο «4ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας» μαζί με το «4ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας». Παρά τις καιρικές συνθήκες που επικράτησαν στο βουνό με τη – σχεδόν- συνεχή βροχή από αργά το βράδυ του Σαββάτου μέχρι και το βράδυ της Κυριακής, τα δύο αθλητικά γεγονότα ολοκληρώθηκαν με επιτυχία και σίγουρα θα μείνουν χαραγμένα στη μνήμη όλων όσων βρέθηκαν εκεί. Τα μονοπάτια έγιναν πιο δύσβατα, το κρύο και η ομίχλη δυσκόλεψαν ακόμη περισσότερο την προσπάθεια των αθλητών και των εθελοντών.

 Κάτω από αυτές τις συνθήκες το βουνό επέδειξε το επιβλητικό του κάλλος, οι αθλητές την ικανότητα και τη θέλησή τους να ανταπεξέρχονται σε δύσκολες αγωνιστικές καταστάσεις και οι εθελοντές τη μεγαλειώδη οικειοθελή τους προσφορά ώστε να καλύψουν τις ανάγκες όλων όσων αγωνίστηκαν. Πολλοί ήταν και οι θεατές που αψήφησαν τον καιρό και βρέθηκαν εκεί, για να αγκαλιάσουν όλη αυτήν την προσπάθεια με τον καλύτερο τρόπο και να επιβραβεύσουν όσους κουράστηκαν για να έρθει σε πέρας το γεγονός.

 Αυτό που μένει στο τέλος, είναι τα μηνύματα που στέλνουν όλοι αυτοί οι άνθρωποι προς την κοινωνία μας και που τόσο πολύ τα έχουμε ανάγκη στους δύσκολους καιρούς που βιώνουμε. Η αγάπη για τη φύση, η επιτυχία του στόχου που θέτουμε όταν το θέλουμε πραγματικά, ο υγιής ανταγωνισμός, η αγάπη και η προσφορά προς το συναθλητή και το συνάνθρωπο, είναι μόνο μερικά από αυτά.

 Ο Σπάρτακος Ροδόπης δεσμεύεται ότι θα συνεχίσει αυτό που ξεκίνησε το 2008 και που δεν είναι τίποτε άλλο από το να δημιουργεί τις προϋποθέσεις ώστε να ζούμε τέτοιες στιγμές. Έτσι απλά, χωρίς καμία απαίτηση από πουθενά.

 

Για την ιστορία, τα νούμερα των αγώνων για το έτος 2013 είναι τα εξής:

Α) 4ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας:

Συμμετοχές: 259 (περισσότερες από κάθε άλλη χρονιά)

Τερματισμοί: 245

Εγκαταλείψεις: 14

Νικητές γενικής:         

1ος

Βογιατζής Δημήτρης

2:32:38

2ος

Μαυρογιάννης Παύλος

2:38:58

3ος

Νάκου Νίκος

2:39:59

 

 

Νικήτριες κατηγορίας γυναικών:

Γεράρδη Νικολέτα

3:07:00

Whybrow Val

3:09:20

Απτσιαούρη Μαρίνα

3:09:52

 

 

 Νικητές κατηγορίας άνω των 50 ετών: 

1ος

Ανέστης Λουκάς

2:41:35

2ος

Χαρουμιάδης Ιάκωβος

3:09:40

3ος

Γίγας Σωτήρης

3:15:48

 

 

 

Β) 4ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας:

Συμμετοχές: 82

Τερματισμοί: 78

Εγκαταλείψεις: 4

 

Νικητές γενικής:

1ος

Αποστολίδης Μάριος

0:39:46

2ος

Χουσεΐν Οσκάν

0:44:22

3ος

Νικολαΐδης Κωνσταντίνος

0:46:07

 

 

Νικήτριες κατηγορίας γυναικών:

Παπαλεξάνδρου Άννα

0:58:58

Λεοντιάδου Κρυσταλλία

0:59:21

Δημούδη Αναστασία

1:08:00

 

 

Νικητές κατηγορίας άνω των 50 ετών:

1ος

Σισμανίδης Δημήτριος

0:50:05

2ος

Λεοντής Χαράλαμπος

0:50:41

3ος

Χατζηβασιλείου Γιώργος

0:56:47

 

 

Πέραν από τα παραπάνω όμως, φέτος, νιώθουμε την ανάγκη πιο έντονα από ποτέ, να ευχαριστήσουμε ονομαστικά έναν - έναν όλους όσους συμμετείχαν με τη βοήθειά τους στην υλοποίηση των αγώνων. Πέραν λοιπόν από τους αθλητές των οποίων τα ονόματα υπάρχουν στα ανηρτημένα αποτελέσματα, ευχαριστούμε θερμά:

1)      Δυναμικό 1ου Σταθμού τροφοδοσίας:

Εύη Αγγελίδου Κυριάκος Καφαλής Ντίνα Νικολάου

          2)      Δυναμικό ενδιάμεσου Σταθμού τροφοδοσίας:

Γιάννης Αλεξιάδης Νίκος Ελευθερίου

   3)      Δυναμικό 2ου Σταθμού τροφοδοσίας:

Ηλίας Σπυριδόπουλος Παναγιώτης Παπάζογλου

         4)      Δυναμικό 3ου Σταθμού τροφοδοσίας:

Δήμητρα Ελευθερίου Χαρά Ελευθερίου Δάφνη Παρασχάκη Νίκος Μήτσιου

        5)      Δυναμικό 4ου Σταθμού τροφοδοσίας:

Τάνια Παπατζαλάκη Μαρία Ζεμπέκη Κική Κασέρη Εύη Φιλιππίδου

 6)      Δυναμικό ενδιάμεσων σημείων:

Κώστας Μπραντής Ηλίας Αργυριάδης Αλέξης Χατζηαθανασίου

       7)      Δυναμικό γραμματείας:

Τάμμυ Φούκου Κατερίνα Γκουλιάφα Τατιάνα Γκεβρέκη Χρήστος Μητρουλιάς

       8)      Ομάδα καθαρισμού και σηματοδότησης μονοπατιών:

Χρήστος Τσιλικίδης Δημήτρης Μωραΐτης Γρηγόρης Αγγουρίδης Παναγιώτης Παπάζογλου

 Και τέλος:

Την Ελληνική Ομάδα διάσωσης Κομοτηνής που βρέθηκε στα μονοπάτια όπως κάθε χρόνο με 15 διασώστες Το ΕΚΑΒ Τους χορηγούς του αγώνα: NUTRIXXION - MOTOELLIΜαλαμίδης Αθανάσιος, κατάστημα DRIFTΤζαβάρας Πέππας, γυμναστήριο ACTION Παλές Φυδάνης, αρτοποιήματα Ισαακίδης Ιωάννης, κοτόπουλα Ιωαννίδης Νεοκλής, ταβέρνα ΑΡΝΕΜΟΥΣΙ, Γεωπονικό κέντρο κήπου ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΟΥΛΑ Την ηρωική "σκούπα" του αγώνα, τον Δημήτρη Γκουντή από την Αλεξανδρούπολη που υπομονετικά ακολούθησε για λόγους ασφαλείας τους τελευταίους αθλητές από την εκκίνηση έως τον τερματισμό.

Το όμορφο ταξίδι στα ελληνικά βουνά συνεχίζεται κι εμείς υποσχόμαστε ότι θα είμαστε παρόντες. Γιατί – πέραν της ιδίας μας θέλησης γι’ αυτό - τελικά συνειδητοποιούμε όλο και πιο πολύ, ότι αποτελεί για εμάς μια ηθική δέσμευση απέναντι στην κοινωνία.

Το ΔΣ του Σπάρτακου Ροδόπης

 

Α/Α Bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΚΑΤ. ΧΡΟΝΟΣ 1 502 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:39:46 2 583 ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΣΚΑΝ ΙΑΣΜΟΣ M 0:44:22 3 550 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:46:07 4 564 ΣΙΣΜΑΝΙΔHΣ ΔHΜHΤΡΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M50 0:50:05 5 506 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:50:25 6 501 ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:50:41 7 536 ΛΕΟΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M50 0:50:41 8 500 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:53:05 9 540 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΠΟΛΗ M 0:54:39 10 519 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:55:00 11 543 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:55:00 12 530 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M 0:55:55 13 533 ΚΟΥΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M 0:55:55 14 569 ΚΟΥΤΣΟΥΚΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:56:15 15 576 ΦΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:56:38 16 509 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M 0:56:42 17 581 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M50 0:56:47 18 503 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ M 0:57:10 19 524 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:57:56 20 552 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 0:58:05 21 585 ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:58:35 22 559 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W 0:58:58 23 537 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W 0:59:21 24 508 ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:59:32 25 554 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΠΕΣ M 0:59:57 26 551 ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 0:59:59 27 588 ΜΠΟΖΟΣ ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:00:10 28 525 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:00:45 29 526 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:00:48 30 531 ΚΟΥΣΑΝΔΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:00:58 31 565 ΣΜΑΡΑΓΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:01:07 32 570 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:04:00 33 572 ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:04:06 34 518 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:04:21 35 541 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:04:44 36 574 ΤΣΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:05:00 37 567 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:07:36 38 512 ΔΗΜΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W 1:08:00 39 539 ΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ M 1:08:50 40 563 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:10:00 41 580 ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:10:25 42 542 ΜΠΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗ M 1:10:35 43 510 ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:10:37 44 529 ΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:10:40 45 527 ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΑΠΕΣ M 1:11:31 46 535 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:12:03 47 538 ΛΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:12:18 48 505 ΑΡΧΟΝΤΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ W 1:12:45 49 553 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:12:52 50 507 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W 1:12:59 51 547 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:13:47 52 589 ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:14:06 53 532 ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:15:18 54 511 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ M 1:16:25 55 586 ΚΑΦΕΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΞΑΝΘΗ W 1:16:25 56 568 ΣΦΥΡΗΣ ΑΔΩΝΙΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:16:35 57 566 ΣΤΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ M 1:18:40 58 577 ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΞΑΝΘΗ W 1:18:41 59 523 ΚΑΜΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:19:46 60 528 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W 1:20:09 61 578 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΩΛΙΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W 1:20:34 62 555 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:26:08 63 556 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:26:08 64 545 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ ΘΑΣΟΣ W 1:29:45 65 520 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΦΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W 1:32:49 66 575 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:33:25 67 558 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΡΑΜΑ W 1:34:25 68 515 ΕΜΙΡΖΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W 1:35:53 69 522 ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:35:53 70 546 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΠΟΠΗ ΞΑΝΘΗ W 1:37:50 71 587 ΜΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W 1:37:51 72 516 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΞΑΝΘΗ W 1:37:52 73 582 ΛΟΜΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W 1:39:02 74 584 ΛΟΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M 1:39:02 75 514 ΔΡΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M 1:40:22 76 504 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΒΑΛΑ W 1:43:14 77 557 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΗ W 1:43:14 78 579 ΦΩΤΙΟΥ ΖΩΗ ΞΑΝΘΗ W 1:43:14 79 534 ΚΩΝΣΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W   80 544 ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΡΑΜΑ W   81 549 ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W   82 571 ΤΙΤΑΡΕΛΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W  

 

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ 4ο ΛΑΪΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΑΛΣΟΥΣ ΝΥΜΦΑΙΑΣ

 

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΚΑΤ ΟΜΑΔΑ - ΧΟΡΗΓΟΣ 1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2 ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 3 ΑΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΒΑΛΑ W ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 6 ΑΡΧΟΝΤΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9 ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M DRIFT RUNNING TEAM 10 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 11 ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M DRIFT RUNNING TEAM 12 ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13 ΔΗΜΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 14 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 15 ΔΡΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 ΕΜΙΡΖΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W Τα Τρεχαντήρια 17 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΞΑΝΘΗ W XANTHI RUNNERS 18 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΣΔΥΘ 19 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 21 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΦΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 22 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23 ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M Τα Τρεχαντήρια 24 ΚΑΜΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΑΠΕΣ M ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ RUNNING TEAM 29 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 30 ΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 32 ΚΟΥΣΑΝΔΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΠΑΤΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 34 ΚΟΥΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 35 ΚΩΝΣΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 ΛΕΟΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 38 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 39 ΛΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 ΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΠΟΛΗ M RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 42 ΜΗΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 43 ΜΠΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 45 ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΡΑΜΑ W ALEKS 46 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ ΘΑΣΟΣ W Ypsarion Trail Runners 47 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΠΟΠΗ ΞΑΝΘΗ W XANTHI RUNNERS 48 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 51 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 52 ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΠΕΣ M ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ RUNNING TEAM 56 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΗ W xanthi runners 59 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΡΑΜΑ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 60 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 61 ΠΑΧΟΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 62 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 63 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΑΓΑΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 65 ΣΙΣΜΑΝΙΔHΣ ΔHΜHΤΡΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 66 ΣΜΑΡΑΓΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 ΣΤΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ M ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 68 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 69 ΣΦΥΡΗΣ ΑΔΩΝΙΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 70 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ W ΣΔΥΘ 71 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 72 ΤΙΤΑΡΕΛΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 73 ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 ΤΣΙΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 75 ΤΣΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 76 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 77 ΦΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 78 ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΞΑΝΘΗ W RoDopi AdvEnduRuN 79 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΩΛΙΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 80 ΦΩΤΙΟΥ ΖΩΗ ΞΑΝΘΗ W XANTHI RUNNERS 81 ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M Τρεχαντήρια 82 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ M50 RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 83 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΣΚΑΝ ΙΑΣΜΟΣ M ΑΠΣ Τελμησσός Νέας Μάκρης 85 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ W ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 86           87           88           89           90          

Φωτογραφίες του 3ου Ορεινού Ημιμαραθωνίου Οχυρού Νυμφαίας από διάφορά σημεία της διαδρομής μπορείτε να δείτε και να κατεβάσετε από εδώ

https://skydrive.live.com/redir?resid=14731C626382E845%21109&authkey=%21AEAjfKHXIahsGjs

 

Ένα πολύ ωραίο video από τον αγώνα που μας έστειλε ο φίλος Δημήτρης Μωραΐτης μπορείτε να δείτε εδώ

 

https://www.youtube.com/watch?v=hsN4nB7I3Aw

 

Σπάρτακος Ροδόπης

 

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι

Ημερολόγιο Άρθρων

« Ιούλιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved